Dla kogo pracuje der Onet

Ten dystyngowany pan z dyplomatycznym uśmiechem był autorem sentencji:

– Nie uznaję wiadomości niezdementowanych

Pasuje to jak ulał do ostatniego przecieku der Onet, o tym jak to Trump nie będzie podawał ręki ani Dudzie, ani Morawieckiemu-Juniorowi dopokąd ustawa o IPN nie zdobędzie imprimatur stosownych instytucji żydowskich.

Biały Dom zdementował te podłe enuncjacje, co świadczy dowodnie o… dobrym poinformowaniu der Oneta.

Skutki całej prowokacji?

(Nie)rząd kierowany Morawiecki-Juniorem (proszę tutaj docenić mój rusycyzm) szybciorem zadeklarował powstanie za nasze podatki kolejnego EKSTERYTORIALNEGO muzeum (wzorem Polin). Tym razem muzeum Getta Warszawskiego, gdzie będziemy kontemplowali los naszych braci (cytat za Juniorem) w czasie okupacji przez Nazistów (d. Niemców).

Ponadto, za pół dużej „bańki” liczonej w zielonej walucie kupimy bezwartościową giełdę w Tel Aviv. Tym samym, za pożyczone od międzynarodówki lichwiarskiej kolejne pieniądze Żydzi będą mieli dwie giełdy. Jedną w Warszaviv, drugą w Izraelu.

Co do sprawcy przecieku jest już pewien ślad. Oczywiście Putin! Tak przynajmniej wczoraj wyczytałem w serwisie Naszego Dziennika, który jest częścią imperium medialnego Ojca Inkasenta.

Jan Nowak

Konterfekt autora sentencji (Александр Михайлович Горчаков), który swego czasu trząsł rosyjską dyplomacją jest wzięty z Wikipedii: -> TUTAJ