W następującej kolejności…

AKCJA PIERWSZA W Radzie Bezpieczeństwa ONZ trwa w tej chwili dyskusja na temat rzekomego* trucia poddanych Jej Krolewskiej Mości Elżbiety II przez zimnego ruskiego czekistę Putina.

AKCJA DRUGA: za moment („na dniach”) White Helmets w syryjskiej prowincji Idlib będą gazowali chlorem dzieci, a odium nagłośnione przez …

Odium nagłośnione przez światowe przekaziory spadnie na złowrogiego Asada. Skutkiem tego, wzorem operacji w kwietniu 2018, tzw. Wolny Świat przeprowadzi karną operację kinetyczną niszcząc kolejny kawałek wyzwolonej już od głoworiezów części Syrii. W operacji tej mogą wziąć udział polskie F-16, niejako w roli prokurentów państwa położonego w Palestynie.

TRZECIĄ OPERACJĄ zarządzoną Trumpem (rusycyzm celowy), będzie atak wojsk Ukrainy na obie separatystyczne enklawy w Donbasie.

Módlmy się, by w nadchodzących walkach o Donbas nie brali udział polscy żołnierze walcząc, jak zawsze od stuleci za „wolność naszą i waszą”. Przy czym tutaj akurat 0% za naszą, a w 100% w imieniu aktualnego Wielkiego Brata zza Dużego Stawu.

Jan Nowak, 6 września 2018

* – kłam tej operacji strategicznego zarządzania percepcją już pisaliśmy, choćby -> TUTAJ

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o