Archiwum kategorii: Czaputowicz watch(dog)

Czaputowicz watch(dog) #8

Gdyby chcieć opisać radosną tfurczość (sic!) szefa polskiej (?) dyplomacji, naszego Pupila Jacka Czaputowicza, stajemy wobec nie lada wyzwania i chyba – zamiast podejmowania prób w tym kierunku – lepiej opisać to w sposób lapidarny: CHAOS.

Teraz zrelacjonujmy najnowsze dokonanie resortu w obrębie prawoczłowieczyzmu. Czytaj dalej

Czaputowicz watch(dog) #6

Uchwalenie (jednogłośnie!) przez Kongres USA słynnego już dokumentu JUST o numerze 447, który stwarza podstawy do szlamowania Polski przez Przemysł Holokaustu, był okazją do zabrania głosu przez niektórych polityków (nie)rządu, jak i urzędników z Dużego Pałaca. 

Nas interesuje tutaj geniusz polskiej dyplomacji, Jacek Czaputowicz robiący okazjonalnie za Ministra Spraw Zagranicznych. Jak łatwo się było spodziewać pan minister – mówiąc językiem lżejszego kalibru – ma na to „wywalone”.

Czytaj dalej

Czaputowicz watch(dog) #5

 

Sądzimy, że wszyscy uważni obserwatorzy sceny politycznej powinni więcej uwagi poświęcać sprzecznościom, w tym co prawią poszczególni członkowie (nie)rządu kierowanemu przez bankstera Morawieckiego – Juniora.

Jak wiadomo, bankowiec to zawód, którego specjalnością jest obrabianie klientów, czyli jakże często po prostu bycie banksterem. O  Morawieckim za moment. Zacznijmy od  coraz bardziej prawdomównego Ministra Spraw Zagranicznych, Jacka Czaputowicza.

Czytaj dalej

Czaputowicz watch(dog) #4

Za Jacka Czaputowicza, który uchodzi za szefa naszej dyplomacji pojawił się chyba całkiem nowy zwyczaj informowania mas (określenie z czasów PRL jeszcze), czyli – mówiąc Jackiem Kurskim robiącym teraz za szefa reżimowego telewizora – „ciemnego ludu”. Chodzi o tzw. kwestie drażliwe i wrażliwe. 

Czytaj dalej

Czaputowicz watch(dog) #3

 

Luty 2018, kulminacja wojny polsko-żydowskiej i powiązana z nią radosna twórczość w MSZ kierowanym przez Jacka Czaputowicza. 

Czytaj dalej

Czaputowicz watch(dog) #2

Kto robi polską politykę zagraniczną? Kto robi ją nominalnie, a kto naprawdę. Jaką pozycję ciała zajmują nominaci?

Czytaj dalej